Cumhurbaşkanımız Sayın R.Tayyip Erdoğan Bugün Kocaeli'ye geliyor! Adaylarımızı kendisi açıklayacak - Av. Necmi ÖZEN - Kocaeli Büyükşehir Belediyesi - 1.Hukuk Müşaviri Av. Necmi ÖZEN – Kocaeli Büyükşehir Belediyesi – 1.Hukuk Müşaviri

HIZLI DUYURULAR

Cumhurbaşkanımız Sayın R.Tayyip Erdoğan Bugün Kocaeli’ye geliyor! Adaylarımızı kendisi açıklayacak

Cumhurbaşkanımız Sayın R.Tayyip Erdoğan Bugün Kocaeli’ye geliyor! Adaylarımızı kendisi açıklayacak

Ocak 12th, 2019
Haberler

12 ilçe belediye başkanının açıklanacağı aday tanıtım toplantısına Cumhurbaşkanımız Erdoğan teşrif edecek.

Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan, 12 ilçe belediye başkanını açıklamak için Kocaeli’ye geliyor. AK Parti Kocaeli İl Başkanımız Abdullah Eryarsoy yaptığı açıklama ile Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan cumartesi saat 14.00’te Kocaelililer ile buluşacak.

ADAYLARI KENDİSİ AÇIKLAYACAK

Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu’nda gerçekleşecek olan aday tanıtım toplantısının 12 Ocak Cumartesi günü olacağını dile getiren Eryarsoy, “Merakla beklenen gün geldi. Cumhurbaşkanımız ve genel başkanımız Recep Tayyip Erdoğan, büyükşehir belediye başkanımızı Kocaeli’ne tanıtacak ve ardından 12 ilçenin belediye başkan adaylarını açıklayacak. Açıklanacak isimler ile birlikte Kocaeli’de 13 belediyeyi tekrar kazanacağız” ifadelerine yer verdi.

Cumhurbaşkanımız Sayın R.Tayyip Erdoğan Kocaeli’ye geliyor! Adaylarımızı kendisi açıklayacak

Sevgili Ziyaretçilerimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın R.Tayyip Erdoğan Bugün Kocaeli’ye geliyor! Adaylarımızı kendisi açıklayacak başlıklı yazımızı okudunuz. Bu içerik sizlere yeterli değilse, iletişim sayfamızdan bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir