30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun. - Av. Necmi ÖZEN - Kocaeli Büyükşehir Belediyesi - 1.Hukuk Müşaviri Av. Necmi ÖZEN – Kocaeli Büyükşehir Belediyesi – 1.Hukuk Müşaviri

HIZLI DUYURULAR

30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun.

30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun.

Ağustos 30th, 2019
Haberler

FB_IMG_1472576419221

“Tarihimizin dönüm noktalarından biri olan 30 Ağustos Zaferi ile Türk Milleti egemenliğini kayıtsız şartsız tüm dünyaya haykırmıştır. Türkiye Cumhuriyeti’nin temeli bu zaferle sağlamlaştırılmış ve ebedi hayatı burada şeref tacını giymiştir.

Bu açıdan 30 Ağustos’un milletimiz için çok özel bir anlam ve öneme sahiptir. Herkes için ortak bayram ve bir iftihar vesilesidir. Bugün, bizlere düşen bütün imkansızlıklara, bütün yokluklara rağmen türlü zorlukları aşarak kurduğumuz Cumhuriyetimizi, birlik ve beraberlik içinde, bin yıldan bu yana sürdürdüğümüz kardeşlik ruhu içinde daha da yüceltmek, daha da güçlendirmek olmalıdır. İnanıyorum ki, Türkiye milletiyle bölünmez bir bütün olarak, bugün kardeşliğimize kasteden terör ve benzeri tüm tehditlerin üstesinden gelecek, çok daha parlak, çok daha aydınlık bir geleceğe kavuşacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm halkımızın 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyor, bu topraklarda bayrağımız altında özgür bir şekilde yaşamamızı sağlayan ve bunu için canları pahasına mücadele eden başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal olmak üzere kahraman gazi ve şehitlerimizi minnet ve şükranla anıyorum.

Sevgili Ziyaretçilerimiz, 30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun. başlıklı yazımızı okudunuz. Bu içerik sizlere yeterli değilse, iletişim sayfamızdan bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir