2018 TEMMUZ DOLAR MEYDAN MUHAREBESİ VE 15 TEMMUZ DİRİLİŞ RUHU - Av. Necmi ÖZEN - Kocaeli Büyükşehir Belediyesi - 1.Hukuk Müşaviri Av. Necmi ÖZEN – Kocaeli Büyükşehir Belediyesi – 1.Hukuk Müşaviri

HIZLI DUYURULAR

2018 TEMMUZ DOLAR MEYDAN MUHAREBESİ VE 15 TEMMUZ DİRİLİŞ RUHU

2018 TEMMUZ DOLAR MEYDAN MUHAREBESİ VE 15 TEMMUZ DİRİLİŞ RUHU

Ağustos 12th, 2018
Haberler

 

1. Anadoluda bulunmamız haçlıları ve İslam düşmanlarını rahatsız etti. Bizi anadoludan atmak için hep haçlı seferleri düzenlediler. Bu savaşlar hala devam ediyor.
2. İslamın bayraktarlığını yapan milletimiz birlik beraberlik ruhu içerisinde haçlı sürülerini, ülkemizi talan etmeye çalışan Moğol belasını da bertaraf etmesini bildi. Tablo bugünkü tablo ile mukayese dahi edilemezdi. Bu tehlikeler yok edildi. Osmanlı imparatorluğu gibi yüz yıllarca dünyaya adaletle hükmeden devletler kuruldu.
3. Sultan Baybars anadoluyu ve dünyayı talan eden Moğolları defalarca bozguna uğratırken bir taraftan da Fransa kralını esir alarak Kudüsü işgal eden Haçlıları Kudüsten çıkardı.Hem Mogol belasını hemde Kudusten haçlıları temizledi.
4 . Tarih tekerrürden ibarettir. Malazgirt ruhu, 1453 İstanbul fetih ruhu, Mercidabık Ridaniye, Çanakkale ruhu, Kuvayı milliye ruhu Cumhuriyetimizi kuran ruh ve bu ruhun bugünkü tezahürü olan 15 TEMMUZ DİRİLİŞ RUHU VE YENİDEN ŞAHLANIŞIMIZ bizleri Anadoludan atmak isteyenlere karşı yeniden harekete geçirdi.
5. Bugün Moğollar yok ama Haçlılar ( Evangelist, Katolik Protestan ) Yahudiler ve onların işbirlikçileri daha güçlü saldırıyorlar.
6. Bugünün savaşları farklı yapılıyor. Kardeşi kardeşe kırdırma savaşı mezhep savaşı, terör ve anarşi, küresel göç, sürgün, dolar, para ve ekonomi savaşları hepsi deneniyor.
7. Milletimizin milli mücadele ruhu canlandığında her zaman bütün tehlikeleri bertaraf etmiştir.
8. Milletimizi kontrol altında tutmak isteyenler, PKK ve FETÖ ile üzerimize geldiler. Bu iki güç bugüne kadar bütün enerjimizi yok etti. Haçlıların Siyonislerin savaş araçları oldu.Ülkemizdeki bütün anarşi ve terör olaylarının arkasında PKK ve FETÖ nun arkasındaki güç vardı.
9. MİT Tırları, Gezi olayları ve Ülkemize hizmet eden müteahhitlere yapılan operasyonların arkasında da PKK ve FETÖ nun arkasındaki güçler vardı. Sadece, 2013 yılından itibaren askeri ve sivil olmak üzere bu güne kadar 7 darbe planlandı. Türk milleti bunların tamamını başarıyla püskürttü.
10. Milletimiz Güneydoğudaki hendek savaşı ile Fırat Kalkanı, Afrin , Münbiç ile 15 TEMMUZ MİLLİ RUH DİRİLİŞİ ile Haçlıların Siyonistlerin milletimize uzanan elini kırdı.
11. 15 TEMMUZ MİLLİ RUHU Dolarla dövizle satın alınmak isteniyor. Yok edilmek isteniyor.PKK ve FETÖ nün arkasındaki güçler PKK ve FETÖ ile kazanamadıkları savaşı DOLAR la kazanmak istiyorlar. Bizi korkutarak panikleterek hata yaptırmak istiyorlar bağımsızlığımızı elimizden almak istiyorlar. 1 Dolar 105 Japon yeni , 1 Dolar 70 Rusya Rublesi , 1Dolar 120 iran Tümeni ediyor. ABD nin yeni darbe girişimi ile 1 Dolar 4 Türk lirası ederken birden bire 7 Türk lirasına çıkarıldı.
12. Mehmet Akif Ersoy un dediği gibi “KORKMA SÖNMEZ BU ŞAFAKLARDA YÜZEN ALSANCAK” bilinci ile hareket eden bu millete diz çöktüremeyecekler, korkutamayacaklar.
13. Cumhurbaşkanlığı sistemiyle daha da güçlenen, devletimiz ile bütünleşen milletimiz , 15 TEMMUZ DİRİLİŞ RUHUNU dolarla satın almaya çalışanlara gerekli cevabı verecektir. Türk milletinin Haçlı ve siyonistlere karşı kazanacağı zafer tüm mazlum milletlerin zaferi olacaktır. Filistinlinin, Bosnalı, Iraklı, Suriyeli Arakanlı müslümanların gözü Türkiyededir. Bugün, bütün ezilen milletlerin gözü Türkiyededir. Bu sebeple Türkiyeyi umut ışığı gibi gören Venezüella Devlet Başkanı Madura öldürülmek istenmiştir.
14. Milletimiz beyaz kefenini giyen liderlerle önemli işler başarmıştır. Sultan Alparslan Malazgirtte beyaz kefenimi giydim dedi .Menderes aynı şekilde beyaz kefeniyle Milletimizin umudu oldu. Özal da Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğanda beyaz kefeniyle milletimizin önüne düştü. Yüce Milletimiz de 15 TEMMUZ da kefenini giymiştir. Bu millet birlik beraberlik ruhu içerisinde kurtuluşa erene kadarda kefenini çıkarmayacak bu darbeninde üstesinden gelecektir.
DOLAR darbe için kullanılan silaha dönüşmüştür. Bu silah, etkisiz kılınana kadar elimize almayacağız. Doları hayatımızdan çıkarmak için mücadele edeceğiz.

Av. Necmi Özen Kocaeli Büyükşehir belediyesi 1.Hukuk Müşaviri

Sevgili Ziyaretçilerimiz, 2018 TEMMUZ DOLAR MEYDAN MUHAREBESİ VE 15 TEMMUZ DİRİLİŞ RUHU başlıklı yazımızı okudunuz. Bu içerik sizlere yeterli değilse, iletişim sayfamızdan bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir