*20 Eylül 2018 - 10 Muharrem 1440 - Av. Necmi ÖZEN - Kocaeli Büyükşehir Belediyesi - 1.Hukuk Müşaviri Av. Necmi ÖZEN – Kocaeli Büyükşehir Belediyesi – 1.Hukuk Müşaviri

HIZLI DUYURULAR

*20 Eylül 2018 – 10 Muharrem 1440

*20 Eylül 2018 – 10 Muharrem 1440

Eylül 20th, 2018
Haberler

*Bir Ayet Meali*
Her kim de kendisine doğru yol (İslâm) belli olduktan sonra, Resûl’e karşı tavır koyar (emirlerini beğenmez) ve (Resûlü örnek alan) mü’minlerin yolundan başkasına uyarsa, onu döndüğü (ve seçtiği o sapık) yolda bırakırız. Sonra kendisini cehenneme atarız. O ne kötü bir gidiş yeridir!
(Nisa Suresi, 115. Ayet)

*Bir Hadis Meali*
Bir koyun sürüsüne salıverilmiş iki aç kurdun yaptığı zarar, mala ve mevkiye düşkün bir adamın dinine verdiği zarardan daha büyük değildir.
(Tirmizî, Zühd, 43)

*Bir Dua*
Ey Rabbimiz! Bizi ve soyumuzdan gelecek olanları namazı devamlı kılanlardan eyle. Allah’ım! Bize imanı sevdir, kalplerimizi imanla süsle. Bize küfrü, iteatsizliği ve isyanı sevdirme, kerih göster, bizi doğru yolu bulanlardan eyle. Allah’ım! Bütün işlerimizin sonucun güzel eyle, bizi dünyada rezil olmaktan ve ahiret azabından koru. Allah’ım! Bizi amellerin en güzeline ve ahlakın en güzeline kavuştur, kötü işlerden ve kötü ahlaktan da muhafaza et. Ey Rabbimiz! Sen, rahmetin ve ilminle her şeyi kuşattın. Tövbe edenleri ve yolundan gidenleri bağışla, onları cehennem azabından koru! Amin
Sabahınız Hayrolsun Efendim.

Sevgili Ziyaretçilerimiz, *20 Eylül 2018 – 10 Muharrem 1440 başlıklı yazımızı okudunuz. Bu içerik sizlere yeterli değilse, iletişim sayfamızdan bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir